skip to Main Content

جهت دنبال کردن اخبارسایت درصفحه اینستاگرام برروی آیکون آن درصفحه نخست کلیک کرده تا مستقیما به صفحه MDRNetwork منتقل شوید وفالوو نمایید. و از ورود وفالوو کردن با روش های دیگر(جهت  جلوگیری از ورود به صفحه های مشابه ) خودداری فرمایید.

شماره همراه و فیلدهای مربوط به اپ به صورت اجباری و اختیاری  مشخص گردیده است .موارد اجباری را حتما وارد نمایید.شماره همراه و موارد دیگرثبت نام، در شبکه ما ذخیره می شودکه این موارد کمک میکند پورسانت( اعتبار) افراد محاسبه گردد و یا افراد بتوانند کیف پول مخصوص خود را داشته باشند و محصولات را از طریق اعتبارشان خریداری نمایند.برای تمامی موارد ذکر شده شماره همراه کاربران  نیاز است و تمامی اطلاعات در سرور شبکه MDR ذخیره می شود.ومسئولیت نگهداری اطلاعات بر عهده این سایت می باشد.

اعتبار کاربر به دو صورت  افزایش میابد: ۱-ازطریق پرداخت وجه ۲- از طریق دعوت دوستان ،…و افزایش سطوح.. مبلغ اعتبار زمانی که از طریق پرداخت وجه افزایش یابد قابل عودت به کاربر نبوده و زمان تسویه وجه به کاربر پرداخت نمیشود و فقط میتوان از آن برای خرید از اعتبار استفاده کرد..مبلغی که از طریق دعوت دیگران بدست می آید قابل پرداخت می باشد و کاربر میتواند در زمان مشخص شده در خواست وجه بزند و مبلغ خود را طی چند روز بعد دریافت نماید..توجه نمایید که حداقل مبلغ قابل برداشت ۵۰۰۰۰ریال می باشد.

تمامی مراحل ثبت نام  ، ورود و خرید از درگاه در حال حاضر به صورت آنلاین می باشد.(به زودی  خرید آفلاین برای برخی از محصولات امکانپذیر میشود ) .ورود به عنوان مهمان بدون اینترنت است .

جهت افزایش اعتبار و خرید اینترنتی خود به صورت آنلاین به درگاه  متصل و وارد صفحه مرورگر می شوید و فرایند خریدتان را میتوانید تکمیل نمایید..

پس ار تکمیل پرداخت جهت افزایش اعتبار ، آنی شارژ خواهد شد و گزارش پرداخت  آن در حساب کاربری >> لیست افزایش اعتبار نمایش داده می شود .سایر محصولات مانند شارژ،اینترنت در گزارشات صفحه اصلی ذخیره میگردد و با انتخاب گزینه (از اعتبار) میتوانید خرید شارژ و محصولاتی که دارای این گزینه هستن آنی خرید نمایید .

بعد از ثبت نام رمز عبور به شماره همراه شما ارسال میگردد.جهت تغییر رمز عبور خود در سایت به پرفایل رفته و رمز خود را تغییر دهید.

در صورت کامل نکردن پروفایل  خود میتوانید در قسمت تنظیمات > پروفایل > ویرایش پروفایل حساب کاربری خود را کامل ویا اصلاح نمایند.

درخواست های پرداختی که تا روز جمعه توسط کاربران زده می شود .از شنبه بررسی و طی چند روز بعد پرداخت خواهد شد.توجه نمایید ،مهلت اعلام درخواست وجه هر هفته تا روز جمعه می باشد.در حال حاضر درخواست وجه فقط ازطریق سایت امکانپذیر است. کافیست که وارد منو شده و همراه برتر را انتخاب نمایید و در قسمت درخواست وجه مبلغ خود را ثبت نمایید ، مبلغ تعیین شده باید برابر یا کمتر باشد ، جهت مشاهده  وضعیت پرداخت خود میتوانید در سایت به منو رفته و به صفحه همراه برتر مراجعه نمایید و یا در اپ به حساب کاربری خود رفته و در قسمت لیست پرداخت ها وضعیت پرداخت خود را بررسی نمایید.

جهت دریافت پورسانت و خدمات امن، اپ و سایر فعالیت هایی که توسط MDR پشتیبانی می شود در سایت اطلاع رسانی خواهند شد.

با دعوت دوستان خود و دعوت افرادی که توسط دوستانتون دعوت میشن و تا چندین سطح پورسانت دریافت نمایید.

محصولاتی که امکان خرید از اعتبار دارند به صورت درگاه در اپ مشخص گردیده است.

اعتبار خود را از دوطریق میتوانید افزایش دهید،یااز طریق پرداخت وجه یا از طریق دعوت دوستان و چند سطح زیر گروه که توسط آنها دعوت شده است که این روش به صورت دائم شامل پورسانت خواهد بود .همچنین خرید اعتباری شما مجدد در شبکه تسهیم میگردد و پورسانت آن سوخت نمی شود.

کدمعرف در شبکه به دو صورت می باشد : ۱- کد معرف یکی از اعضا که در شبکه (اپ یا وب سایت ) قبلا ثبت نام کرده است . ۲- ایجاد کد معرف برای خود که کاربر به دلخواه میتواند کدی به دلخواه برای خود مشخص نماید و آن را در شبکه های اجتماعی به دیگران به اشتراگ بگذارد.کد معرف ۴ رقمی می باشد که ابتدای آن صفر نباید باشد ، تکراری نباشد و فقط عدد پذیرفته است .(توجه داشته باشید که اصلاح کد معرف توسط کاربر امکان پذیر نیست ).

در صورتی که اپ را به شخصی معرفی کردید و او نصب و ثبت نام نکندویا وارد حساب خود نشود پورسانتی برای شما محاسبه نخواهد شد . جهت رفع این مشکل شما میتوانید خودتان به جای آنها ثبت نام کنید و کد معرف خودتان را بدهید . بعد از ثبت نام رمز عبور به شماره همراه مورد نظر ارسال میگردد و با ورود کاربر و خرید، پورسانت برای شما محاسبه می گردد .

در صورت بروز هرگونه مشکل در خریدتان میتواند با شماره ۸۸۰۱۹۵۷۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا در اپ تیکت ارسال نمایید .و درصورت هرگونه مشکل ،انتقادوپیشنهادمیتوانیددرسایتMDRNetwork درچت آنلاین با ما درارتباط باشید.درصورت آفلاین بودن پیام خودرابرای ماارسال نماییددراسرع وقت پاسخ خواهیم داد.

Italian Trulli

MDRNetwork