skip to Main Content
راهنما و قوانین:

کلیک برای هر کاربر در روز یکبار و در انتها محاسبه میگردد . با روشن بودن فیلتر__شکن کلیک اسپم شناخته شده و محاسبه نخواهد شد.

– جهت دنبال کردن اخبار سایت درصفحه اینستاگرام بر روی آیکون آن در صفحه نخست کلیک کرده تا مستقیما به صفحه MDR منتقل شوید وفالوو نمایید. و از ورود وفالوو کردن با روش های دیگر( جهت جلوگیری از ورود به صفحه های مشابه ) خودداری فرمایید.

– درخواست های پرداخت روزشنبه بررسی و طی دو روز پرداخت خواهد شد.

– در صورت کامل نکردن پروفایل  خود میتوانید در قسمت تنظیمات > پروفایل > ویرایش پروفایل حساب کاربری خود را کامل ویا اصلاح نمایند.توجه داشته باشید که اصلاح کد معرف برای کاربر امکان پذیر نیست .

– جهت پرداخت حتما شماره شبا وبانک خود را در پروفایل یا ثبت نام وارد نمایید.

– این سایت هیچ هزینه و سرمایه گذاری از کاربران دریافت نخواهد کرد و در صورت دریافت وجه .. از درآمد سایت با تایید کاربر کسر خواهد شد.توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات و اخبار رو فقط از طریق سایت و صفحه اینستاگرام دنبال نمایید . این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سایر اخبار در سایت های دیگر و توسط دیگران نخواهد داشت.

– جهت دریافت پورسانت و خدمات امن، اپ و سایر فعالیت هایی که توسط MDR پشتیبانی می شود در سایت اطلاع رسانی خواهند شد . پس توجه نمایید که از اپ و سایر فعالیت های مشابه استفاده ننمایید.

 

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه MDR می باشد

Italian Trulli

MDRNetwork

error: